Výhody registrace u 24option.com

Nejen online brokerů, ale i portálů nabízejících výdělky přes binary option je dnes zejména v angloamerickém prostředí mnoho. Proč tedy zvolit právě 24option.com a ne kterýkoli jiný portál? Podívejme se nyní společně na výhody, které 24option.com nabízí.

Vysoký potenciál výdělků

Z Vašeho obchodu, neboli přesněji řečeno odhadu, vyděláte k původně investované částce kolem 80-85%, pokud bude Vaše předpověď správná. V porovnání s původní investicí tedy získáváte v průměru 180%.

Několik typů účtů, vše zdarma

24option.com nabízí svým uživatelům celkem 3 varianty účtu – Standard, Gold a Platinum. Založení účtu je vždy zdarma, nikdo po Vás nebude požadovat žádné poplatky. Zaregistrujete se rychle a jednoduše přes web.

Žádný speciální software

K tomu, abyste mohli vydělávat na systému binary option nepotřebujete v případě 24option.com stahovat žádné speciální obchodovací softwary, které by ve Vašem počítači zbytečně zabíraly místo a ještě Vás omezovaly pouze na jeden počítač, kdykoli byste se chtěli do obchodovacího prostředí přihlásit.

Jednoduché uzavírání obchodů

Vydělat slušné peníze zde můžete jednoduše, prakticky ve 4 krocích – vyberete položku, pokud obchodujete na poli „High/Low“, zvolíte, zda bude cena od tohoto okamžiku podle Vás klesat či stoupat, napíšete investovanou částku a potvrdíte stiskem jediného tlačítka.

Kdekoli, odkudkoli

Kromě pohodlného online obchodovacího prostředí pro uživatele připojené z počítače 24option.com nezapomíná ani na majitele chytrých mobilních telefonů – co víc, obchodování přes mobil je dokonce jednodušší než přes web!

Propracovaný systém uživatelské podpory

Všudypřítomná tlačítka typu „Contact us“ nebo „Live chat“ Vám za běžného provozu mohou připadat poněkud zbytečná a otravná, ale věřte, že ve chvíli, kdy budete potřebovat vyřešit nějaký problém se svým účtem jej budete chtít vyřešit co možná nejrychleji – jde přece o Vaše peníze.

Toho jsou si provozovatelé 24option.com vědomi – nabízejí Vám jednak oblíbený rychlý přístup na chat, kde se Vás vždy takřka okamžitě ujme některý z pracovníků podpory, jednak najdete v sekci „Contact us“ e-mailový kontakt a telefonní čísla na pobočky v 11 zemích světa.

Web v mnoha jazycích
Primárně se Vám sice stránky načtou v angličtině, pokud ale preferujete jiný ze světových jazyků, můžete si jej jednoduše změnit kliknutím na miniaturní vlajku v horní části stránky. Kromě angličtiny nabízí web obsah ve francouzštině, italštině, španělštině a řadě dalších jazyků.

Affiliate program
Pokud byste rádi prostřednictvím 24option.com vydělávali, ale neradi se pohybujete na poli finančních trhů, nabízí Vám 24option.com spolupráci v podobě velmi štědrého affiliate programu. Více o partnerském programu.