FAQ – často kladené otázky

Zde si zodpovíme některé z otázek, jaké začínající uživatele nejčastěji zajímají.

 

Co musí splňovat můj počítač, abych mohl(a) používat 24option.com?

Je třeba počítač s připojením k internetu vybavený prohlížečem, který má povolený JavaScript (pokud jste jej ručně nezakázali, bude povolen).
Abyste mohli pohodlně využívat všechny součásti webu, potřebujete pak mít ještě nainstalovaný Flash player, který ovšem u novějších verzí prohlížečů standardně nechybí.

Obchodovat na 24option můžete tedy z Windows, MacOS i Linuxu. Také je k dispozici propracovaná mobilní aplikace

Jak si vyberu své peníze?

Obyčejně se peníze, které si přejete vybrat, posílají zpět tam, odkud jste si je na účet vložili (tj. například na konkrétní elektronickou peněženku). Pokud to z jakéhokoli důvodu není možné, pošle 24option.com peníze na Váš bankovní účet, k jehož určení Vás vyzve.
Minimální částka pro výběr je pak $10. Standardní je vybírání peněz jednou měsíčně, kdy je tato operace poskytována zcela bez poplatků. V případě nadstandardního výběru vícekrát než jednou za měsíc je třeba uhradit poplatek.
Anglicky se operace výběru peněz označuje „withdraw“, hledejte tedy takový příkaz.

Jak vložím peníze na svůj účet u 24option.com?

Peníze lze na účet snadno vložit prostřednictvím kreditních (platebních) karet Visa a Mastercard, dále přes elektronické peněženky anebo klasickým převodem z účtu. Ať už se budete nacházet v jakémkoli oddíle webu, vždy hledejte anglický příkaz „deposit“, což znamená „vložit“ (peníze).

Jak funguje 24option.com?

24option.com je jedním ze systémů binary option – tento systém spočívá ve Vaší předpovědi týkající se vývoje ceny dané položky do budoucna. Jak už označení „binary“ napovídá, jedná se vždy o volbu mezi dvěma možnostmi – tedy zda cena v příští chvíli stoupne či klesne, zda do určitého termínu dosáhne nějaké ceny nebo nikoli a podobně.

Kolik mohu vydělat?

Výdělek se vždy u každé položky uvádí procentuálně, přímo tedy závisí na výši Vaší investice. Obvykle se výše zisku pohybuje kolem 80%, po úspěšném obchodu tedy máte 180% z původní částky. I přesto se ale doporučuje začínat investovat menší částky a postupně je navyšovat třeba o již vydělaný zisk, nenechat se tedy hned příliš strhnout počátečními úspěchy.